?

Log in

No account? Create an account

MetaMoreFozzey

Нотатки глоріхантера

ТНМК & МАСО «Слобожанський» - Фідель (Live)
metamorefozzey
Лишилося рівно два тижня до концерту ТНМК та оркестру «Слобожанський». 14 лютого в театрі ім. Франка буде презентовано live-альбом та фільм-концерт «Симфо хіп-хоп». Ось фрагмент фільму – пісня «Фідель» та коментар Сергія Сівохо. Bienvenido sean!


2014 - підсумки року
metamorefozzey
Originally posted by tnmk_news at 2014 - підсумки року
Останній концерт 2014 року зіграно, тож, можна підбивати підсумки.

Рік тому на кону стояли відразу дві платівки – новий номерний альбом та концертний, з симфонічним концертом. Як завжди у гурту все було не просто: спочатку був готовий другий, а першим вийшов перший =).

У квітні було видано перший симфонічний live-сингл, «Там, де ти тепер».До літа концертний альбом був готовий, але його відклали на потім, бо хотілося показати нові пісні – робота над #DzerkaloLP вийшла на фінішну пряму.Влітку було традиційно зіграно День народження ТНМК (Київ, «Зелений театр»), де було анонсовано вихід нової платівки восени. До особистого свята в YouTube було викладено ще один симфо-трек, «Файна Юкрайна».На початку осені було знято кліп на пісню «В наступному», ще один сингл «Дзеркала».В жовтні було розпочато роботу над ще одним новим відео, вихід якого заплановано на другий квартал 2015 року. Альбом збирався – скіти, останні треки – прем’єру було призначено на 29 листопада.Далі був концерт-презентація #DzerkaloLP в клубі «Atlas», шостий номерний альбом гурту пішов у люди.

Тепер про плани на новий, 2015 рік. 14 лютого концертом з симфонічним оркестром «Слобожанський» (він же «Віртуози Слобожанщини») у київському театрі Франка буде відзначено вихід live-альбому «Симфонічний хіп-хоп» та однойменного фільму-концерту.

Далі триватиме робота над новими відео та декількома спеціальними релізами, час виходу яких наближається.Зі святами вас. Тримаймося.
Дякуємо за увагу, #тнмкнаш

MetaMoreFozzey - OneTwo
metamorefozzey
Новий трек MetaMoreFozzey ~ OneTwo. By Tonn Pavloff. Production - Fahot & FahotProductionHouse.

Маме - не слушать.


Щоб там не було
metamorefozzey
Всіх зі святами! Ось привітання від ТНМК та ансамблю «Зернятко» і бонус – слайд-кліп на різдвяну пісню «Хрум-Хрум». Вдалих свят!


Знов
metamorefozzey


Танок на майдані Конґо презентує:

14 лютого 2015 року, 20:00
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка
ТНМК & МАСО «Слобожанський»
у концерті «Симфонічний хіп-хоп».

Як прийнято казати, «на багаточисельні прохання», ТНМК та молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» ("Віртуози Слобожанщини") знов зіграють спільну програму «Симфонічний хіп-хоп» в київському театрі ім. Франка.

У Валентинів день буде презентовано живий альбом, записаний на попередньому концерті в театрі ім. Франка та фільм, до якого увійде запис шоу з коментарями авторів, експертів та зоряних глядачів.

Олег «Фагот» Михайлюта, ТНМК: «Це було питання часу – знов зіграти симфонічний концерт. Ми вирішили спочатку випустити нову платівку «Дзеркало» та підготувати до симфонічного шоу аудіо та відео версії першого концерту в Києві. Все – за планом».

Танок на майдані Конґо. Дзеркало. Пять тезисов к выходу альбома.
metamorefozzey
Originally posted by tnmk_news at Танок на майдані Конґо. Дзеркало. Пять тезисов к выходу альбома.
«Прежде всего мы должны построить фабрику зеркал. И в ближайший год выдавать зеркала, зеркала, ничего, кроме зеркал, чтобы человечество могло хорошенько рассмотреть в них себя».
Рэй Брэдбери, «451 градус по Фаренгейту».

В субботу, 29 ноября, ТНМК презентуют на концерте в киевском клубе «Atlas» новый альбом «Дзеркало».

01. В шестой аутентичный нонстоп от ТНМК вошли 13 песен и 14 интермедий (скитов). Над этим альбомом группа работала четыре года, среди прочего пластинка содержит своместные песни с Mgzavrebi (Грузия) и Русланой Хазиповой (Dakh Daughters).

К альбому приобщились: Наталья Гордиенко (вокал), Алексей Саранчин (ф-но), Ярослав Джусь (бандура), Грыць (ситар), детский хор «Зернятко», дирижер Юрий Яковенко и симфонический оркестр «Слобожанский». Среди скитмейкеров: Андрей Середа, Анна Заклецкая, Вахтанг Константинович Кикабидзе, Григорий Герман, Игорь «Гоша» Арнаутов, Сергей Притула, Юрий Горбунов, дед Панас и другие.

Продакшн альбома: Олег «Фагот» Михайлюта – саундпродюсер, Олег Артым – саундпродюсер, Евгений «Дяблик» Чистяков – звукорежиссер. Обложка – Rezo, дизайн – Евгений Лазо.
Треклист альбома – в дополнении #2

02. Альбом выйдет в цифровых магазинах, а также колекционным тиражом на CD. Pre-order в iTunes уже открыт.

03. В канун выхода альбома официальные страницы группы в Facebook и VK объявляют конкурс, победитель которого первым получит новый диск с автографами музыкантов, постер, наклейку на телефон и набор открыток. Нужно сделать селфи в зеркале с билетами на концерт (не забыв на всякий случай закрыть штрих-код) и выложить в официальных группах ТНМК. Победит тот, кто получит суммарно больше всего лайков. Голосование закончится в полночь в канун концерта, в ночь с пятницы на субботу, 29 ноября.

04. В понедельник, 24 ноября, группа инсталлирует новый альбом в эфире радио «Аристократы» (20:00, шоу «Большой Фисун»).

05. На концерте в клубе «Atlas» будет объявлен сбор средств для волонтерского проекта Сергея Притулы. Первый взнос сделает группа, передав часть сборов, желающие смогут приобщиться к этой акции во время концерта. Собранные деньги пойдут на закупку теплой одежды и термобелья для солдат 80й отдельной аэромобильной бригады ВДВ и 8го отдельного полка специального назначения. Группа планирует лично отвезти вещи солдатам и сыграть для них.

29 ноября, суббота, 19:00, клуб «Atlas» (ex-«Юность», ул. Артема, 37-41), Танок на майдані Конґо с альбомом «Дзеркало».

менеджмент – Лідія Клов, lk@tnmk.com / skype.lidiia.klov / 098 117 1777
аккредитация прессы – Роман Медынский (PR Batteries!), roma@prbatteries.com / 067 249 16 67

www.tnmk.com info@tnmk.com

Дополнение #1
Пять песен из альбома «Дзеркало» уже экранизированы (клипы «Фідель», «Хоча я є», «Qari Qris», «Там, де ти тепер» - на канале в YouTube). Перед выходом альбома презентован
новый клип на трек «В наступному».

Дополнение #2
ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНҐО. ДЗЕРКАЛО. 2014.
01. Welcome 2 Congo Square (скит by Юрий Горбунов)
02. Дзеркало
03. Многая літа (скит by Андрей Середа)
04. В наступному
05. Я починаю (скит by дед Панас)
06. Гупало Василь
07. Сни (скит by дед Панас)
08. Там, де ти тепер
09. Репертуар (скит by Юрий Горбунов)
10. Фідель
11. Цезар (скит by Cesar)
12. Своя ріка
13. 14.06.14. (скит by Сергей Притула)
14. Файне місто Тернопіль
15. Не получится (скит by Вахтанг Кикабидзе)
16. Qari Qris feat Mgzavrebi
17. GPS (скит by Анна Заклецкая)
18. Тестостерон
19. Дискусія (скит из фильма «Убить Дракона»)
20. Українська мрія
21. Ми (скит из фильма «Убить Дракона»)
22. Небокрай
23. Відлуння (скит by Игорь «Гоша» Арнаутов)
24. Хоча я є
25. Насамкінець (скит by Григорий Герман)
26. Війна Світів
27. Урок (скит by Григорий Герман)

Танок на майдані Конґо. П'ять тез до виходу альбому.
metamorefozzey
Originally posted by tnmk_news at Танок на майдані Конґо. П'ять тез до виходу альбому.
«Насамперед ми мусимо побудувати фабрику дзеркал і цілий рік випускати дзеркала, дзеркала й нічого, окрім дзеркал, аби людство могло добре роздивитися себе в них».
Рей Бредбері, «451 градус за Фаренгейтом».

В суботу, 29 листопада, ТНМК презентує на концерті в київському клубі «Atlas» новий альбом «Дзеркало».

01. До шостого автентичного нонстопу від ТНМК увійшло 13 пісень та 14 інтермедій (скітів). Над цим альбомом гурт працював чотири роки, серед іншого платівка містить спільні пісні з Mgzavrebi (Грузія) та Русланою Хазіповою (Dakh Daughters).

До альбому долучилися: Наталія Гордієнко (вокал), Олексій Саранчин (ф-но), Ярослав Джусь (бандура), Гриць (ситара), дитячий хор «Зернятко», диригент Юрій Яковенко та симфонічний оркестр «Слобожанський». Серед скітмейкерів: Андрій Середа, Анна Заклецька, Вахтанг Костянтинович Кікабідзе, Григорій Герман, Ігор «Гоша» Арнаутов, Сергій Притула, Юрій Горбунов, дід Панас та інші.

Продакшн альбому: Олег «Фагот» Михайлюта – саундпродюсер, Олег Артим – саундпродюсер, Євген «Дяблик» Чистяков – звукорежиссер. Обкладинка – Rezo, дизайн – Євген Лазо.
Трек лист альбому – у додатку #2

02. Альбом вийде у цифрових магазинах та колекційним накладом на CD. Pre-order в iTunes вже відкрито.

03. Напередодні виходу альбому офіційні сторінки гурту в Facebook та VK оголошують конкурс, переможець якого першим отримає новий диск з автографами музикантів, постер, наліпку на телефон та набір листівок. Треба зробити селфі в дзеркалі з квитками на концерт (не забувши про всяк випадок закрити штрих-код) та викласти в офіційних групах ТНМК. Переможе той, хто отримає сумарно найбільше лайків. Голосування закінчиться опівночі напередодні концерту, в ніч з п’ятниці на суботу, 29 листопада.

04. В понеділок, 24 листопада, гурт інсталює новий альбом в ефірі радіо «Аристократи» (20:00, шоу «Великий Фісун»).

05. На концерті в клубі «Atlas» буде оголошено збір коштів для волонтерського проекту Сергія Притули. Перший внесок зробить гурт, передавши частину зборів, бажаючі зможуть долучитися до цієї акції під час концерту. Зібрані гроші підуть на закупівлю теплого одягу та термобілизни для солдат 80ї окремої аеромобільної бригади ВДВ та 8го окремого полку спеціального призначання. Гурт планує особисто відвезти речі солдатам та зіграти для них.

29 листопада, субота, 19:00, клуб «Atlas» (ex-«Юність», вул. Артема, 37-41), Танок на майдані Конґо з альбомом «Дзеркало».

менеджмент – Лідія Клов, lk@tnmk.com / skype.lidiia.klov / 098 117 1777
акредитація преси – Роман Мединський (PR Batteries!), roma@prbatteries.com / 067 249 16 67

www.tnmk.com info@tnmk.com

Додаток #1
П’ять пісень з альбому «Дзеркало» вже екранізовано (кліпи «Фідель», «Хоча я є», «Qari Qris», «Там, де ти тепер» - на каналі в YouTube). Перед виходом альбому презентовано новий кліп на трек «В наступному»

Додаток #2
ТАНОК НА МАЙДАНІ КОНҐО. ДЗЕРКАЛО. 2014.
01. Welcome 2 Congo Square (скіт by Юрій Горбунов)
02. Дзеркало
03. Многая літа (скіт by Андрій Середа)
04. В наступному
05. Я починаю (скіт by дід Панас)
06. Гупало Василь
07. Сни (скіт by дід Панас)
08. Там, де ти тепер
09. Репертуар (скіт by Юрій Горбунов)
10. Фідель
11. Цезар (скіт by Cesar)
12. Своя ріка
13. 14.06.14. (скіт by Сергій Притула)
14. Файне місто Тернопіль
15. Не получится (скіт by Вахтанг Кікабідзе)
16. Qari Qris feat Mgzavrebi
17. GPS (скіт by Анна Заклецька)
18. Тестостерон
19. Дискусія (скіт з фільму «Убить Дракона»)
20. Українська мрія
21. Ми (скіт з фільму «Убить Дракона»)
22. Небокрай
23. Відлуння (скіт by Ігор «Гоша» Арнаутов)
24. Хоча я є
25. Насамкінець (скіт by Григорій Герман)
26. Війна Світів
27. Урок (скіт by Григорій Герман)

В наступному
metamorefozzey
Нове.


MetaMoreFozzey feat Каша Сальцова – CD
metamorefozzey
Короче, заколдованный какой-то, этот третий сольник. Обещал осенью собрать – никак. Заняты все, по понятным причинам. Раз обещал – нужна компенсация. По крайней мере, попытка.

Вот вам трек, записанный семь лет назад на колечке от Met Quota. Всего через пять годков к нему присоединилась горячо уважаемая Каша Сальцова. Этим летом Фагот свел, я было растопырился собрать альбом и назвать его MetaMoreFozzey CD, но доля мягко дала понять, что нияк.

Так что вот оно, в качестве ответки за пустой базар. И вообще я предлагаю себе выкрутиться так – по мере готовности буду выбрасывать треки в сеть, а по концовке сделаю вид, что выпустил новый альбом. Прошу поддержать.

P.S. Ха, вот прикол. Оказывается, наш нынешний пианист Саша Шиманский семь лет назад придумал и наиграл этот клавишный ходельник для Met Quota. И забыл у нем, пока случайно у меня не услышал. Мир тесен, короче.


Дуть в свои паруса
metamorefozzey
Колонка в "Фокус"