?

Log in

No account? Create an account

MetaMoreFozzey

Нотатки глоріхантера

Previous Entry Share Next Entry
Все одно добро закохає зло!
metamorefozzey
6 червня Танок на майдані Конґо представить кліп на пісню «Гупало Василь», перше офіційне анімаційне відео в своїй історії. На першому фестивалі популярної культури «Kyiv Comic Con».Што?
«Гупало Василь» - сингл з альбому ТНМК «Дзеркало», записаний спільно з дитячим ансамблем «Зернятко» та бандуристом Ярославом Джусем. Гупало Василь - український супергерой, що існує поза часом та рятує людей в усьому світі. Докладніше.

0.jpg

Хто?
Анімаційний кліп «Гупало Василь» малював протягом дев’яти місяців український фільммейкер Сашко Даниленко, відомий своїми роботами «Карпатський реп» (Даха Браха) та «Swan» (Kwoon). Докладніше.Де?
Прем’єра відбудеться на фестивалі «Kyiv Comic Con», 6 червня (Український Дім, вул. Хрещатик, 2). Квитки: 100 грн. – 1 день заходу, 150 грн. – 2 дні. (в дні фестивалю ціна може змінюватися). Дітям до 13 років вхід вільний (супровід батьків обов’язковий).Як?
«Вихід цього кліпу буде найкращим подарунком до дня народження гурту», - Олег «Фагот» Михайлюта. «Ми так давно і щільно готувалися до цього, що зріднилися з цим персонажем», - Олександр Фоззі Сидоренко.Менеджмент – Лідія Клов 098-117-1777 lk@tnmk.com

tnmk.com info@tnmk.com
comiccon.kiev.ua сomicconkyiv@gmail.com

P.S. Гупало Василь в мережах:
Instagram
Facebook
Twitter
VK