?

Log in

No account? Create an account

MetaMoreFozzey

Нотатки глоріхантера

Previous Entry Share Next Entry
Нескромное-2
metamorefozzey
Элеонора Бест Голден Юкрейн вчера дебютировала в музыкальном видео – был последний день съёмок клипа «Для тебя». Справилась. Съёмки были приятными, тепленькими, чего не скажешь о последующем футболе и голе Луиса Адриано. Как сам окунулся непонятно во что. Типает до сих пор, поэтому пора переходить к приятному и нескромному-2. Вот что Сергей Притула мне для задницы книжки написал:

Знайомство з художньою літературою авторства Олександра Сидоренка для мене відбулось ще раніше, аніж із самим Сашком. Тож, не було жодних суб’єктивних факторів, які б завадили адекватному сприйняттю чтива. Ба, більше. Було легке упередження. Щось на кшталт «ну-ну, подивимось, що він там написав». А то пишуть тут всякі…

Написав він там сильно. Графоманством і не пахло. А спроба запідозрити автора у кон’юктурності була закрита усвідомленням того, що події стосуються того яскравого періоду розвалу «совка», який до старості з мозку не зітреться. Тому таке близьке. Тому так легко і «запойно» читається.

Наступної книги - «Вінтерспорт» чекав уже з нетерпінням. Прийшов на презентацію. Відстояв чергу, взяв автограф. Книжку «ковтнув» за добу і зарахував себе у ряди поціновувачів таланту автора. Має Сашко одну хорошу рису – пише так, що за кожним вигаданим героєм його творів, будь-хто з читачів може впізнати дядю Толю з сусіднього під’їзду, Валєру на вишневій дев’ятці, чи Ларіску з паралельного класу, яка була медалісткою, а потім скурвилась… Ну і чого не відбереш у автора – це неперевершене почуття гумору, яким густо змащено ледь не кожну сторінку.

Сподіваюсь і ця книга, яку Ви зараз тримаєте в руках розбудить у кожному спогади про щось своє, що давно ніхто не ворушив. Побачимось на презентації в черзі за автографами.

P.S. Про чергу Притула поспешил – у него в четверг концерт во Львове. У кого концертов во Львове нет, можно приходить=)

  • 1
у Притулы Варьяты шоу во Львове?


Не знаю, он просто сказал - концерты.

А в Харькове будет презентация?

так, коли вже презентація?

А трохи нижче подивитися? Завтра, Бабуїн, 19.

о, клас. Заїду)

  • 1